حمل تلویزیون در اسباب کشی منزل

در زمان اسباب کشی منزل چگونه تلویزیون را حمل کنیم ؟

در صورتی که شما قصد دارید به یک خانه ی جدید نقل مکان کنید احتمالا وسایل زیاد الکترونیکی حساسی دارید که باید برای جابه جایی صحیح آن فکری بکنید. یکی از گران ترین این دسته از وسایل ها تلویزیون می باشد که دارای قیمت زیادی بوده و قطعا برای خرید آن هزینه ی زیادی را پرداخت کرده اید. اما تلویزیون های امروزی علاوه بر داشتن قیمت زیاد ،بسیار نازک تر و سبک تر هستند که برای جابه جایی کار ما را راحتر می کنند اما غول پیکر شدن این تلویزیون ها موضوعی است که در جابه جایی وسایل شاید کمی دردسر برایمان ایجاد نماید.

حمل تلویزیون در اسباب کشی منزل

از اصلی ترین دغدغه ی که ما در زمان جابه جایی تلویزیون داریم این است که مطمئن شویم هیچ گونه آسیب یا شکستگی به تلویزیون ما وارد نمی شود و می توانیم آن را به خانه ی جدید ببریم. در صورتی که قصد دارید از نکات مهم در این خصوص آگاهی پیدا کنید حتما ادامه این پست را به دقت مطالعه نمایید.

جهت کسب اطلاع از هزینه های اسباب کشی منزل  باربری و اتوبار تهران می توانید با ماهر بار تماس بگیرد .

آماده ارائه خدمات در هفت روز هفته و ۲۴ ساعته می باشیم . روز های تعطیل نیز ارائه خدمات داریم .

۱) از دوستان خود کمک بگیرید

هیچ وقت سعی نکنید که خودتان به تنهایی این کار را انجام بدهید چون اصلا کار شدنی نخواهد بود. این چیزی که کاملا روشن بوده ،عدم توانایی شما برای انجام این کار است. به دوستان خود اطلاع بدهید و از آن ها درخواست کنید تا به کمک شما بیایند و مطمئن شوید که تعداد شما برای انجام این کار کافی است.

۲)پدهای مخصوص یا روکش تهیه کنید

ببرای اینکه از تلویزیون خود در برابر اثرانگشت ها و خراش ها و ضربه ها محافظت کنید باید روکش های مخصوص یا پدهای ضربه گیر تهیه نمایید که می توانید از فروشگاه های اینترنتی برای خرید اقدام کنید البته برخی از شرکت های خصوصی اسباب کشی نیز وجود دارد که در راستای رفاه مشتریان خود این محصولات را تهیه می کنند و به مشتریان خود می فروشند.

البته علاوه بر آنچه که ذکر کرده ایم شما یک نوار بسته بندی ایمن نیز می خواهید که اطراف تلویزیون خود را بپوشانید و آن را در برابر ضربه ها ایمن بسازید. ما به شما توصیه می کنیم که ضربه گیرها و پدها را از افراد آشنایی که دارند قرض بگیرید تا مجبور نباشید هزینه های اضافی را پرداخت کنید.

بندهای مخصوص حمل تهیه نمایید

این گونه تجهیزات را می توانید از شرکت ها و فروشگاه های مخصوص حمل و نقل بخرید یا اگر اجاره می دهند آن ها را اجاره نمایید. نوارهای حمل سبب می شوند که پدهای ضربه گیر بر روی تلویزیون شما محکم شوند و شما در هر زمانی که بخواهید با خیال راحت تلویزیون را با دست جابه جا نمایید حتی اگر از ترالی نیز استفاده می کنید دیگر دغدغه ی و نگرانی در خصوص آسیب به آن را نداشته باشید. استفاده از ترالی می تواند در چنین شرایطی بسیار به شما کمک کند.

درست تلویزیون خود را بسته بندی کنید

اول از هر چیزی باید به صورت صحیح تلویزیون خود را بسته بندی نمایید. پدضربه گیر را در کف اتاقتان پهن کرده و تلویزیون را بلند کنید و بر روی آن قرار بدهید به صورتی که تلویزیون شما در حالت معمول قرار بگیرد. سپس با دقت تمام به آهستگی تلویزیون خود را بچرخانید. حالا باید به وسیله دستکش های پلاستیکی تلویزیون خود را در همان حالت نگه داری کنید تا یکی از افرادی که کنار شما است تلویزیون را به وسیله ی پد ضربه گیرها با نوار بپیچاند. این اطمینان را داشته باشید که باندهای بسته بندی مستقیم بر روی صفحه ی تلویزیون نیستند چون سبب می شوند که صفحه خراب شود.

بهترین جای کامیون را برای گذاشتن تلویزیون انتخاب کنید

زمانی که می خواهید تلویزیون را در کامیون بار قرار بدهید باید مطمئن شوید که یک جای امن را برای آن در نظر گرفته اید که اصلا تلویزیون شما جابه جا نمی شود. بهترین جایی که شما می توانید انتخاب کنید عقب کامیون در برابر یک دیوار جانبی می باشد. سعی کنید وسایل و اسبابی را در کنار تلویزیون بگذارید که بزرگ و سنگین هستند به صورتی که در طول حرکت تکانی نخواهند خورد. چون اسباب و وسایل سبک ممکن است در طول حرکت از روی وسایل دیگر بیوفتند یا جابه جا شوند که به تلویزیون شما آسیب وارد می کنند.

با وجود اینکه شما تلویزیون خود را به بهترین شکل ممکن از قبل بسته بندی کرده اید ولی باز هم باید دقت کنید که هر گونه وسیله تیز یا نوک تیز جعبه ها را باید دور از تلویزیون خود قرار بدهید. اگر به نکاتی که در این قسمت گفته شد، دقت کنید میتوانید به راحتی تلویزیون تان را سالم و صحیح جابه جا نمایید.

باربری ماهر بار تهران اماده خدمت رسانی در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ می باشد .

سرویس باربری بین شهری برای هموطنان عزیز نیز تاسیس شده و می توانید جهت کسب اطلاع از باربری بین شهری با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *