بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل توسط ماهر بار تهران

معمولا اسباب کشی جز کارهای می باشد که بسیار سخت و وقت گیر به شمار می رود و عده زمانی که متوجه می شوند باید اسباب کشی کنند از ماه های قبل دچار استرس و اضطراب می شوند. اما از سخت ترین قسمتهای این کار می توان به بسته بندی اصولی و صحیح وسایل اشاره کرد. شما در صورتی می توانید این قسمت را با موفقیت پشت سر بگذارید که هم تجربه ی کافی در این زمینه داشته باشید و هم به لوازم مخصوص برای بسته بندی دسترسی داشته اید. اگر که بسته بندی تجهیزات منزل شما و لوازم تان به درستی انجام نگردد می تواند سبب شود تا به وسایل تان آسیب های فراوانی وارد کند و همچنین بسیاری از وسایل زندگی تان را نابود کند که به نوعی برای شما سرمایه به شمار رفته اند.

بسته بندی لوازم منزل

پس توصیه می شود پیش از اینکه اثاث کشی را انجام بدهید به منظور صرفه جویی در هزینه ها و وقت ، وسایلتان را از آسیب های احتمالی به دور نگه دارید و همچنین از یک شرکت معتبر بخواهید تا حمل و بسته بندی وسایل را برایتان انجام بدهد. شما با درخواست کمک از این شرکتها به نوعی این تضمین را به وجود آورده اید که همه  وسایلتان بدون هیچ آسیبی به مقصد می رسند.

حقیقت آن است که باربری نیز مانند دیگر مشاغل نیاز به تجربه کافی و مهارت داشته است ولی متاسفانه برخی از افراد آن را ساده در نظر می گیرند.

 • پیش از اینکه بخواهید کار را شروع کنید باید وسایل مورد نیازتان را تهیه نموده تا در زمان باربری در دسترس شما باشند. ابزارها شامل مواردی چون کاتر، قیچی ، چسب و… است.
 • می توانید برای حمل بار از چرخهای مخصوص استفاده کنید . البته آسانسور و بالابرها برای حمل بار گزینه مناسبی می باشند.
 • هیچ وقت به یکبار اجسام بلند را بلند نکنید چون با اینکار قطعا به کمر خودتان فشار وارد کرده اید. بهترین حالت زمانی است که شما در حالت نیمه نشسته روی پاهایتان باشید و جسم را به بدنتان نزدیک کرده و بلند کنید.
 • اگر جسمی سنگین است نباید کمرتان را کامل خم کنید چون با اینکار فقط به کمرتان آسیب جدی وارد می نمایید.
 • هیچ وقت اقدام به بلند کردن جعبه های سنگین با یکدیگر نکنید و وسایل را متعادل بلند نمایید.
 • برای برخی از جعبه ها زمان زیادتری را اختصاص بدهید. محتویات جعبه که دارای شکستنی هستند را باید با احتیاط بیشتری جابه جا نمایید.
 • در زمان راه رفتن به سطوح دقت کنید برخی از سطوح لغزنده و برخی شیب دار می باشند پس دقت به این موضوع در جابه جایی بسیار مهم و حیاتی است.
 • در صورتی که حس می کنید برای شما بلند کردن اجسام سنگین دشوار است می توانید بر روی زمین آن ها را هل بدهید. البته احتیاط لازم را داشته باشد تا به سطوح آسیبی وارد نشود.
 • اگر در بلند کردن اجسام سنگین به تنهایی تردید دارید حتما چند نفر با هم اینکار را انجام بدهید.
 • در روز اسباب کشی از لباس های راحت و مخصوص استفاده نمایید تا مداوم نگرانی در خصوص پاره شدن یا آسیب رساندن به لباس تان را نداشته باشید.
 • اگر وسایل شما دارای جعبه هستند سعی کنید آن را با جعبه ی خودشان درون جعبه های که باربری در نظر گرفته ، قرار بدهید. اینگونه مطمئن می شوید که وسایل تان دچار آسیب نمی شوند.
 • درون ماشین باربری را با موکت و پتو به صورت کامل پوشش بدهید. برای اینکه از پایه های صندلی و میزها و مبل ها مراقبت کنید آن ها را درون ماشین باربری قرار بدهید که به پتو و موکت مجهز می باشد.
 • حتما اگر وسایل ارزشمندی دارید که از اهمیت بالایی برخوردار هستند ،با اتومبیل شخصی تان آن ها را جابه جا نمایید.
 • بارها این موضوع را تکرار کرده ایم که روی جعبه ها برچسب های را بچسبانید تا از محتویات درون آنها در زمان چیدمان آگاه باشید.

استفاده از شرکت اتوبار و باربری چه مزیت های داشته است؟

۱)این شرکت ها وسایل شما را بیمه می کنند و در این خصوص نیازی نیست نگرانی های داشته باشید
۲)برای بسته بندی وسایل از افراد با تجربه و حرفه ی استفاده می شود
۳)بیشتر اتوبار ها به صورت شبانه روز اماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشند
۴)بسیاری از این شرکتها ، با ارائه قیمت های منصفانه به فکر رضایت مشتریان خود می باشند
۵)برای هر گونه جابه جای وسایل از حمل و نقل مخصوص استفاده می کنند.
و….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *