باربری نیاوران

شرکت اتوبار و باربری نیاوران

در واقع باید بگوییم که این شرکت در منطقه نیاوران به عنوان بهترین مرکز حمل و نقل و باربری به شمار می رود که خدمات تخصصی اسباب کشی و باربری را به روشی کاملا حرفه ای برای ساکنین منطقه نیاوران انجام می دهد این شرکت با دارا بودن نام و نشان اتوبار نیاوران به یک روش حرفه ای مهیا می باشد این خدمات ر به صورت کاملا تخصصی برای محدوده نیاوران انجام دهد،این شرکت در طول سال های خدمت خود به مردم عزیز این منطقه توانسته است که رضایت اغلب مشتریان خود را به دست آورد و خدماتی تخصصی را در حیطه ی اسباب کشی را برای مشتریان خود ارائه نماید .

باربری نیاوران

مراحل مختلف کار شرکت اسباب کشی نیاوران

به احتمال زیاد کار اسباب کشی منزل برای همه خانواده ها یک کار سخت و دشوار می باشد که با دغدغه های فراوانی برای خانواه ها همراه می باشد که از جمله ی این دغدغه ها هم که ذهن همه ی افرادی را که قصد جابجایی دارند را به خود مشغول می کند ،آسیب های احتمالی می باشد که امکان دارد در طی جابجایی به لوازم و اثاثیه منزل وارد شود .برای عده ای از افراد مطمئن شدن از سالم رسیدن وسایل خود به مقصد از چنان اهمیت زیادی برخوردار می باشد که حتی گاهی برخی از افراد ترجیح می دهند که خود این کار طاقت فرسا را انجام دهند ،ولی متاسفانه با زندگی های پر مشغله ی امروزی و کمبود وقت انجام این کار برای همه نمی تواند امکان پذیر باشد ،و همچنین همه افراد هم دارای تخصص جابجایی وسایل در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل هم نمی باشند!

توضیح وظایف شرکت باربری و اتوبار

شاید همه افراد این تصور را از یک شرکت باربری داشته باشند که این شرکت تنها وظیفه حمل و جابجایی وسایل را بر عهده دارد ؛در اینجا باید بگوییم که این تصور درست نیست و وظایف یک شرکت اسباب کشی فراتر از این حرفا می باشد .لازم به ذکر است که شرکت های باربری وظایف دیگری به غیر از حمل بار بر عهده دارند که در زیر ذکر شده است:

 • به کارگیری روش ها و ابزار های جدید و ایمن برای بسته بندی و حمل و نقل اسباب و وسایل
 • تضمین کیفیت و سلامت بار در همه مراحل اسباب کشی
 • مهیای خدمات رسانی بودن به صورت شبانه روزی
 • داشتن سرعت در انجام امور همراه با حفظ کیفیت
 • ارائه مشاوره و راهنمای مناسب و حرفه ای بری راحت کردن امر اثاث کشی
 • دارا بودن لیست مناسب و منعطف جهت انجام انواع خدمات باربری با توجه به شرایط مشتریان

جهت انتخاب یک باربری مناسب به چه مواردی باید توجه داشت؟

 • هزینه و قیمت باربری : به احتمال زیاد برای عده ی زیادی از افراد نخستین فاکتور در انتخاب هر کالا و یا خدمتی قیمت آن می باشد .ولی باید به این نکته توجه کرد که هر قیمت پایینی بهترین گزینه نمی تواند باشد و همین طور بالاترین قیمت هم نمی تواند دلیل بر کیفیت باشد.
  جهت تشخیص اینکه آیا واقعا قیمت باربری نسبت به خدماتش مناسب می باشد یا نه ،باید چند نکته مانند :ماشین های متناسب بار ،رانندگان مجرب و بلد به مسیر ها برای انتخاب بهترین و کوتاهترین مسیر ،نیروی باتجربه و کارآزمده جهت جابجایی ایمن وسایل ،ابزارهای با کیفیت برای بسته بندی ،را در نظر گرفت.
 • خدمات : یک باربری خوب باید از صفر تا صد خدمات اثاث کشی را برای مشتریان خود انجام دهد .پرسنل یک شرکت باربری معتبر در همه مراحل اسباب کشی همراه مشتری می باشد ، این خدمات به یک روش حرفه ای و با استفاده از بهترین سبک های حمل بار انجام خواهد شد که ا زجمله خدمات مهم باربری نیاوران می باشد.
 • پاسخگویی : باید بگوییم که یکی از خصوصیات مهم هر حرفه ای از جمله حرفه ی باربری رعایت اصول مشتری مداری می باشد .تعامل مناسب با مشتریان و پاسخگویی به موقع نیاز های ان ها یک مسئله ای است که به یقین مشتری توجه زیادی به آن خواهد کرد و خاطره برخورد مناسب و یا نامناسب در اذهان آن ها باقی خواهد ماند.

باید توجه شود که یک باربری خوب همه اطلاعات مورد نیاز مانند لیست قیمت ،هزینه های جانبی و … را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

مراحل مختلف اسباب کشی

ماند همه کار های دیگر ،اثاث کشی نیز نیازمند برنامه ریزی و مدیریت می باشد .در صورتی که ما بدون برنامه ریزی اقدام به انجام هر کاری بکنیم باید منتظر عواقب آن مانند خسارت های احتمالی مالی ،تلف شدن وقت و انرژی باشیم.

اسباب کشی

لازم به یادآوری می باشد که مشاوران شرکت باربری نیاوران ماهر بار به شما توصیه می کنند که جهت داشتن یک اسباب کشی خوب و بی درد سر مراحل زیر را حتما رعایت نمایید:

برنامه ریزی و زمان بندی :

همانند سایر کارها ،اسباب کشی نیز نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی دارد و نیاز می باشد که حداقل ۱۰ تا ۱۴ روز زمان برای ان صرف نمود .از جمله ی این برنامه ریزی ها ،تنظیم زمان و تشریح وظایف هر یک از اعضای خانواده و …می باشد.

جمع آوری اسباب منزل

در جمع آوری وسایل باید توجه شود که از وسایل غیر ضروری آغاز شود می تون از وسایل غیر ضروری به مبلمان ،فرش ها ،تلوزیون و … کخ در طی اسباب کشی مورد نیاز نخواهند بود.  جهت جمع آوری وسایل بهتر می باشد که وظایف را تقسیم کنید و از هر یک از افراد خانواده بخواهید که وظایف خود را در مدت زمان مشخص شده انجام دهند.

نظافت و بررسی

پیش از اثاث کشی خانه جدید خود را نظافت نمایید و در صورتی که به وسایلی نیاز دارید انها را تهیه نمایید. یک تصویری از چیدمان و دکوراسیون منزل و جای مبلمان و اختصاص اتاق به فرزندان در ذهن خود ایجاد کنید. بعد از اینکه وسایل را جمع آوری نمودید ،خانه ی قدیمی را نظافت کنید .شما باید به دو علت این کار را انجام دهید دلیل اول این می باشد که شاید یک چیزی را فراموش کرده باشید و دلیل بعدی هم این می باشد که شاید خانواده ی جدید که قرار است ساکن آن خانه شوند وقت نظافت را ندارند.

تماس با باربری

شما عزیزان باید جهت رزروو سفارش سرویس مد نظر خود با شرکت باربری نیاوران ماهر بار تماس برقرار نمایید و شرکت را از بار خود مطلع سازید.

چیدمان اثاثیه منزل

در صورتی که چهار مرحله ی قبلی را به خوبی انجام داده باشید می توان گفت که مرحله چیدمان مرحله ی شیرین و جذابی برای شما خواهد بود ولی در این کار بهتر می باشد که همه خانواده باهم هم فکری کنند.

رعایت نکات ایمنی

شما باید توجه داشته باشید که حتما قفل ها و کلید های خانه را عوض کنید زیرا این کار هم سبب اطمینان خاطر شما خواهد شد و هم مانع از سرقت خواهد شد.

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

زمانی که امور مشاوره ای در مورد اثاث کشی به مشتری ارائه داده می شود چنانچه مشتری تمایل داشته باشد که کار بسته بندی اسباب منزل را به دست شرکت اتوبار نیاوران بسپارد ،این افراد سرویس بسته بندی لوازم منزل را هم برای مشتری رزرو می نمایند ،جهت بسته بندی لوازم منزل در نیاوران ما خدمات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم و برای وسایل منزل شما تیم حرفه ای خود را برای شما اغزام می کنیم تا کار بسته بندی لوازم را انجام دهند ،لازم به ذکر است که این افراد از تجربه کافی در زمینه بسته بندی وسایل منزل برخوردار می باشند ،و همه وسایل منزل را طبق اصول و ضوابط خاص بسته بندی می کنند .

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

شرکت ما با دارا بودن تجربه کافی در این زمینه ،یک تیم حرفه ای و دوره دیده را جهت بسته بندی وسایل شما ارسال می کند این پرسنل کار بسته بندی را برای شما انجام می دهند که به عبارت از بسته بندی بارها به شیوه استرچ رچ و باب رپ می باشد ،ما همه وسایل مورد نیاز را جهت بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم نمود ایم وسایل عبارت از موارد زیر می باشند:

 • کارتن های سه لایه و پنج لایه جهت بسته بندی وسایل و ظروف شکستنی
 • کارتن های ویژه جابجایی لباس که به کارتن های رگال دار معروف می باشند.
 • ضربه گیرهای حبتب ریز که اصطلاحا به آن هخا ضربه گیر های تخود ریز گفته می شود.
 • فوم ها ۵ میل تا ۱۰ میل جهت بسته بندی وسایل حساس
 • سلفون های ۱۰۰۰متری و ۵۰۰ متری جهت بسته بندی هر چه بهتر لوزام منزل مشتری
 • ارائه چسب های ویژه بسته بندی بار
 • فرستادن ساک های زیپدار یا همان بقچه های زیپ دار جهت بسته بندی وسایل مورد نظر
 • لیبل مخصوص جهت برچسب زدن بر روی کارتن ها

اتوبار نیاوران

شرکت باربری نیاوران پس از فرآیند بسته بندی اسباب منزل ،شما را جهت حمل بارهای شما همراهی خواهد نمود ،انجام امور حمل و نقل در منطقه نیاوران نیازمند ان می باشد که با شمال تهران آشنایی کافی را داشته باشید ،شرکت باربری نیاوران که زیر نظر باربری شمال تهران خدمات حرفه ای خود را ارائه می نماید به شکل ۲۴ ساعته و در طول هفت روز هفته با پرسنلی که کاملا به منطقه نیاوران آشنا می باشند ،مهیا می باشد تا به شکل تخصصی خدمات خود را به ساکنین این محدوده ارائه کرده و خدمات خود را به شما ارائه دهد ،شرکت ما تیم ویژه خود را که در اتوبار نیاوران کار می کنند راهی خواهد نمود این تیم با دارا بودن سابقه ای درخشان در خدمت شما خواهد بودتا کار اثاث کشی شما را به گونه ای انجام دهد که از جمله ی بهترین اسباب کشی های عمر شما باشد.

اتوبار نیاوران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *